Spektakle - Strona szkoły

Idź do spisu treści

Menu główne:

Spektakle 


17 stycznia 2014 NAJWIĘKSZA JEST MIŁOŚĆ

Obsada:

Zielarka Zosia – Diana Gmurkowska
Hania – Katarzyna Uss
Sąsiadka Marysia – Weronika Golec
Ksiądz – ks. Marek Weresa
Unita Jan – Bartłomiej Kowalczuk
Żołnierz rosyjski – Bartosz Szabaciuk
Bartek – Michał Wardziak
Jasiek – Aleksander Goś
Głos zza kulis – Kinga Kocko
Echa leśne – Weronika Golec
                   Maria Steszuk
                  Karolina Tarasiuk

17 stycznia 2012 - DWIE ŚCIEŻKI CZASU

W ŚCIEŻCE WSPÓŁCZESNEJ WYSTĄPILI:

Marcin – Bartłomiej Kazimierski
Kasia – Klaudia Kocko
Wojtek – Marcin Szabaciuk
Matka Marcina – Natalia Lipińska
Dyrektor szkoły – Radosław Lotek
Pani Dorota – Angelika Sidorczuk
Scenografka I – Klaudia Demczuk
Scenografka II – Weronika Golec
Scenograf – Piotr Oleszczuk
Psalmistka – Patrycja Stefaniuk

W  ŚCIEŻCE HISTORYCZNEJ  WYSTĄPILI:
 
Szymon Pawluk – Jarosław Ołtuszyk
Marianna Pawluk – Beata Nitycz
Babcia Teodora – Klaudia Zbańska
Wnuczka – Paulina Turska
Ksiądz Welinowicz – Artur Nazaruk
Pani Welinowiczowa – Magdalena Bahonko
Helenka – Dominika Strok
Historia – Klaudia Weresińska
Hrabina – Karolina Zaremba
Marianna – Emilia Jałtuszyk
Mikołaj – Michał Boruta
Onufry – Hubert Łosicki
Pisarz – Dariusz Włodarski
 
 17 stycznia 2011- A W HORODKU PŁACZĄ ANIOŁY

Obsada:

Babcia Katarzyna – Agata Kubik
Stefan – Szymon Romaniuk
Julcia – Iwona Marczuk
Ignaś – Aleksander Goś
Sybirak I – Wojciech Jaroszewski
Sybirak II – Mateusz Magier
Sybirak III – Bartosz Kazimierski
Duch Anny – Dominika Strok
Duch Matki – Klaudia Kocko
Duch Jana – Wojciech Kowalczuk
Duch żołnierza – Mateusz Litwiniuk
Anioł I – Monika Kołtun
Anioł II – Klaudia Demczuk
Anioł III – Angelika Sidorczuk 
                17 stycznia 2010 – BOM WŚRÓD UNITÓW SIĘ WYCHOWAŁ

Obsada:

JÓZEF IGNACY KRASZEWSKI – Jarosław Sobieszuk
PANI MALSKA – Klaudia Weresińska
MARIA KONOPNICKA – Milena Jaroszewska
KSIĄDZ – ks. Jarosław Dziedzic
DZIAD DOŁUBOWSKI – Mateusz Marczuk
ANTOSIA – Ewelina Samulak
OKSENIA – Dominika Strok
SIEROTA (MARYSIA) – Klaudia Demczuk
JACENTY – Michał Ołtuszyk
JACENTOWA – Magdalena Bahonko
WALEK – Wojciech Kowalczuk
 17 stycznia 2009 - W SERCACH I PAMIĘCI NASZEJ

Obsada:
Szymon Pawluk – Wojciech Kowalczuk
Marianna Pawluk – Katarzyna Trochimiuk
Babcia Teodora – Klaudia Zbańska
Wnuczka Marysia – Paulina Turska
Ksiądz Karol Wajszczuk – Jarosław Sobieszuk
Świadek Grzegorz Juchimiuk – Marek Konarski
Świadek Dawid Drupaluk – Rafał Kołkowicz
Kobieta w czerni – Natalia Kalinka
Dziewczyna – Joanna Sawicka
Przewodnik Chóru – Magdalena Turyk
Chórzystki: Magdalena Bahonko, Katarzyna Daniluk, Katarzyna Filipiuk, Agnieszka Jałtuszyk,
Karolina Jaszewska, Natalia Kalinka, Paulina Konarska, Monika Małaszuk, Agnieszka Michalska,
Dominika Strok, Anna Szmuniewska, Klaudia Weresińska, Magdalena Turyk, Żaneta Uss



                    17 stycznia 2008 - KTO ICH TEJ WIARY NAUCZYŁ...

Obsada:

Ks. Jan Welinowicz – Artur Nazaruk
Pani Welinowiczowa – Magdalena Bahonko
Szymon Pawluk – Łukasz Kowalczuk
Anna Pawluk – Agnieszka Michalska
Jan Kubik – Jarosław Sobieszuk
Nastka – Joanna Sawicka
Helenka Filipczuk – Dominika Strok
Zosia – Dominika Demczuk
Rozalka – Marysia Steszuk
Michaś – Andrzej Jóźwik
Historia – Klaudia Weresińska
Żandarm – Łukasz Bobruk
                 17 stycznia 2007 - POWTARZAJ TO DZIECIOM SWOIM

Obsada:
HRABINA ŁUBIEŃSKA – Karolina Zaremba
JULIETA (córka) – Małgorzata Bielecka
JÓZIA (SŁUŻĄCA) – Aleksandra Duluk
MATEUSZ – Damian Zdunek
TOMASZ – Grzegorz Ciesielski
KSIĄDZ – Tomasz Ołtuszyk
WÓJT – Albert Semeniuk
DZIECKO (MARYNIA) – Weronika Golec
DZIECKO (ZOSIA) – Dominika Strok
DZIECKO ( ADAŚ) – Adam Szmuniewski


             
17 stycznia 2006 - OPOWIEŚCI UNICKIE ŁZAMI PISANE

Obsada:
ANNA (żona) – Katarzyna Kuźmiuk
TOMASZ (mąż) – Dawid Sidorczuk
ŁUKASZ (syn) – Mateusz Korniluk
MARIA (siostra Anny) – Małgorzata Bielecka
FRANCISZKA(sąsiadka) – Martyna Oleszczuk
TERESA(sąsiadka) – Olga Trochimiuk
KATARZYNA (sąsiadka) – Aleksandra Duluk
KRYSTYNA (sąsiadka) – Aleksandra Steszuk
BASIA – Dominika Strok
JADWIGA (babcia Basi) – Katarzyna Popijantus
JAN (dziadek Basi) – Piotr Miazga
RECYTATORZY: Karolina Antoniuk, Monika Kołkowicz, Aleksandra Trojak
                    17 stycznia 2005 - W GAJÓWCE U SZYMONA PAWLUKA

Obsada:
SZYMON PAWLUK – Jarosław Ołtuszyk
ANNA PAWLUK (żona) – Beata Nitycz
KASIA PAWLUK (córka) – Dominika Strok
MARYNIA PAWLUK (córka)– Monika Kołkowicz
ŁUKASZ CZECH z KOLEMBRÓD – Michał Olesiejuk
SZYMON SPUŚ z RUDNA – Gabriel Antoniuk
ANDRZEJ KUBIK z DRELOWA – Dawid Sidorczuk
MICHAŁ SAWCZUK ze SWÓR – Piotr Semeniuk
SYMEON JÓZEFACIUK z MAŃ – Paweł Hukaluk
ŻANDARM – Piotr Daniluk
KOZAK – Daniel Tywoniuk
NARRATOR – Karolina Smoter
RECYTATOR – Agata Kosiura 

                             17 stycznia 2004 - O ZIEMI SMUTNEJ, ALE ŚWIĘTEJ

Obsada:
KS. PROBOSZCZ – Łukasz Semeniuk
PANI ANIA – Aleksandra Szmulik
WIKTUSIA – Ewa Boruta
TOMEK – Tomasz Wróbel
ŻANDARM – Piotr Daniluk
TERENIA – Małgorzata Korniluk
JÓZEF – Paweł Hukaluk
RECYTATORZY:
Katarzyna Jaszczuk, Paulina Korniluk,
Agata Kosiura, Katarzyna Łosicka,
Agnieszka Olesiejuk, Joanna Olesiejuk,
Mateusz Duluk, Gabriel Antoniuk



 17 stycznia 2003 - ECHA UNICKIEJ EPOPEI

Obsada:
PISARZ - Dariusz Włodarski
ONUFRY - Hubert Łosicki
DANIEL - Paweł Maksymiuk
MIKOŁAJ - Michał Boruta
JAN - Szczepan Czarnecki
MARIANNA - Emilia Tywoniuk
NARRATOR - Marzena Nazaruk


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego